Dukla24.pl

Aktualności z Dukli i Gminy Dukla. Wydarzenia, Sport, Inwestycje, Kultura, Turystyka

W Jasionce powstała drużyna siatkarska

Olimpia Jasionka

Budowa hali sportowej miała na celu m.in. popularyzację sportu wśród lokalnych mieszkańców. Na efekty nie trzeba było długo czekać, na hali trenują już siatkarze z Jasionki.

W związku z dość dużym zainteresowaniem siatkówką wśród lokalnej społeczności, staraniem kilku młodych ludzi w Jasionce powstała oficjalna drużyna piłki siatkowej. W jej skład wchodzą przede wszystkim mieszkańcy Jasionki: Marek Drozd, Rafał Jakieła, Marcin Barsznica, Damian Wróbel, Grzegorz Bielec i Artur Śliwiński (ostatnio SKS Dukla) oraz doświadczeni zawodnicy występujący wcześniej w drużynach siatkarskich: Dominik Piróg (SKS Dukla), Marcin Sikora (SKS Dukla), Grzegorz Zawisza (SKS Dukla), Marcin Milan (SKS Dukla), Kamil Marcisz (Karpaty Krosno juniorzy), Damian Raś (Karpaty Krosno juniorzy) oraz Mateusz Belczyk (Jacki Dukla). Drużyna z Jasionki występować będzie w Amatorskiej Lidze Siatkówki Krosno. Jako gospodarz swoje mecze rozgrywać będzie w piątki o godzinie 18:00 na hali w Jasionce.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w zimowe wieczory na halę w Jasionce do kibicowania naszym siatkarzom, którym życzymy powodzenia w ligowych rozgrywkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *