Dukla24.pl

Aktualności z Dukli i Gminy Dukla. Wydarzenia, Sport, Inwestycje, Kultura, Turystyka

Strefa kibica i turniej FIFA

Olimpia Jasionka

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Olimpia” Jasionka oraz sołtys sołectwa Jasionka zapraszają na wielkie piłkarskie emocje!

W sobotę 1 czerwca w Domu Ludowym w Jasionce odbędzie się wydarzenie sportowe, organizowane przez SKF „Olimpia” Jasionka oraz sołtysa Adama Szczurka. Turniej FIFA 19 połączony ze Strefą Kibica.

Turniej Fifa 19

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, kiedy wystartuje pierwsza edycja Turnieju FIFA 19 o Puchar Prezesa SKF Olimpia Jasionka. Rozgrywki prowadzone będą na dwóch 55-calowych telewizorach, a uczestnicy zagrają na konsolach PS4. W turnieju będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Jasionki oraz zawodnicy występujący w lokalnych drużynach: ULKS Huragan Jasionka oraz SKF Olimpia Jasionka. Aby wystartować w rozgrywkach należy zgłosić się do turnieju, a w dniu rozgrywek wpłacić wpisowe 10 PLN oraz podpisać stosowne oświadczenie. Szczegóły w poniższym regulaminie.

Strefa kibica

Podczas wydarzenia o godz. 21:00 wszyscy przybyli goście będą mogli obejrzeć finał Champions League. O wygraną w Lidze Mistrzów powalczy Liverpool oraz Tottenham – kluby, które we wręcz niemożliwych okolicznościach weszły do fazy finałowej. Można więc być pewnym, że emocji nie powinno zabraknąć, a te będą jeszcze większe gdy pojedynek obejrzymy we wspólnym towarzystwie. Z racji tego, iż jest to pierwsza tego typu inicjatywa, wstęp na strefę kibica jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy!

Regulamin turnieju FIFA 19

  1. Informacje podstawowe

1.1. Nazwa – Turniej FIFA 19 o Puchar Prezesa SKF „Olimpia” Jasionka

1.2. Data i miejsce – turniej rozpocznie się 01.06.2019 r. o godzinie 18:00 w Domu Ludowym w Jasionce.

1.3. Organizator – organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Olimpia” Jasionka.

1.4. Turniej rozgrywany będzie na dwóch 55-calowych telewizorach, na oryginalnej wersji gry FIFA 19 od EA Sports – platforma PS4. Zawodnicy będą mogli wybrać każdą drużynę oprócz Światowej i Klasycznej XI oraz reprezentacji kobiet.

1.5. Wpisowe na turniej wynosi 10 PLN i należy uiścić je w dniu zawodów.

1.6. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Jasionki oraz zawodnicy lokalnych drużyn: Huragan Jasionka oraz Olimpia Jasionka.

1.7. Zgłoszenia odbywają się poprzez wysłanie maila rejestracyjnego na: jasionka24@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko zawodnika oraz klub, którym będzie rozgrywał turniej.

1.8. Podczas turnieju spóźnienia nie są akceptowane. Po wyczytaniu imienia i nazwiska przez organizatora rozgrywek, zawodnicy mają 3 minuty na podłączenie się oraz ustawienie optymalnych ustawień. W przypadku nieobecności uczestnik zostaje ukarany walkowerem.

  1. Nagrody

Trzech najlepszych zawodników turnieju zostanie nagrodzonych:

  • pucharami,
  • dyplomami
  • nagrodami rzeczowymi
  1. Ustawienia gry

3.1. Długość połowy: 5 minut.

3.2. Poziom trudności: Klasa światowa.

3.3. Poziom trudności bramkarza: Klasa światowa.

3.4. Szybkość gry: Normalna.

3.5. Włączona obrona taktyczna.

3.6. Liczba zmian: 3.

3.7. Pogoda, stadion oraz sterowanie: dowolne.

3.8. Kamera: Telewizyjna 3, jest możliwość zmiany na inną, ale tylko za zgodą obu graczy.

  1. Postanowienia końcowe

4.1. System rozegrania turnieju uzależniony jest od ilości zgłoszonych uczestników. Zdecyduje o tym organizator w dniu zawodów.

4.2. Każdy mecz musi być rozstrzygnięty. Jeśli po 90 minutach wynik będzie remisowy, rozpoczynamy dogrywkę, a następnie rzuty karne.

4.3. Każda osoba, oprócz wpłaty wpisowego zobowiązana jest podpisać oświadczenie o ponoszeniu odpowiedzialności za powierzone mienie: pady, konsola PS4, telewizor. Za wszelkie uszkodzenia w/w urządzeń odpowiada uczestnik turnieju.

4.4. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia gracza z turnieju, jeśli ten będzie wykazywał się niesportowym zachowaniem, próbował oszukiwać oraz nie okazywać szacunku dla organizatora i swoich rywali. Zawodnik zostanie natychmiastowo usunięty z turnieju, jeżeli będzie pod wpływem alkoholu.

4.5. Organizator turnieju zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

4.6. Każdy uczestnik turnieju wyraża zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku w dalszych działaniach promujących to wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *